Policie chce mít fanoušky Sparty pod kontrolou

Fotbalisté i hokejisté pražské Sparty v pátek hrají v Ostravě. V šestnáctí hodin a třicet minut začíná předehrávka 26. kola Gambrinus ligy na Bazalech proti Baníku, hokejisté nastoupí o půl hodiny později v Paláci kultury a sportu. Do Ostravy se chystají sparťanští fanoušci, na které se zaměří policisté, jak potvrdil velitel severomoravské pořádkové jednotky Petr Lessy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

policejní uzávěra | Foto: Jan Rosenauer

"Očekáváme mnohem větší návštěvnost na obou utkáních. Samozřejmě v současné době za rizikovější považujeme fotbalové utkání Na Bazalech. Scházejí se totiž příznivci, kterým nejde o sport, ale o agresívní vybití," uvedl pro Český rozhlas 1 - Radiožurnál Petr Lessy.

Přehrát

00:00 / 00:00

P. Lessy: Policie a fanoušci

Policisté také mají informace, že v jednom vlaku cestuje na fotbal asi 40 příznivců Sparty. V Přerově vystoupili a čekají na další spoj. Zatím se jejich cesta obešla bez incidentů. Další fanoušci jedou vlastními auty a na hokej pražský fanklub vypraví asi dva autobusy.

Milan Kopp, Renáta Prátová, Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme