Policie chce mít fanoušky Sparty pod kontrolou

Fotbalisté i hokejisté pražské Sparty v pátek hrají v Ostravě. V šestnáctí hodin a třicet minut začíná předehrávka 26. kola Gambrinus ligy na Bazalech proti Baníku, hokejisté nastoupí o půl hodiny později v Paláci kultury a sportu. Do Ostravy se chystají sparťanští fanoušci, na které se zaměří policisté, jak potvrdil velitel severomoravské pořádkové jednotky Petr Lessy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

policejní uzávěra | Foto: Jan Rosenauer

"Očekáváme mnohem větší návštěvnost na obou utkáních. Samozřejmě v současné době za rizikovější považujeme fotbalové utkání Na Bazalech. Scházejí se totiž příznivci, kterým nejde o sport, ale o agresívní vybití," uvedl pro Český rozhlas 1 - Radiožurnál Petr Lessy.

Přehrát

00:00 / 00:00

P. Lessy: Policie a fanoušci

Policisté také mají informace, že v jednom vlaku cestuje na fotbal asi 40 příznivců Sparty. V Přerově vystoupili a čekají na další spoj. Zatím se jejich cesta obešla bez incidentů. Další fanoušci jedou vlastními auty a na hokej pražský fanklub vypraví asi dva autobusy.

Milan Kopp, Renáta Prátová, Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme