Policie dopadla další dívku podezřelou z napadení vychovatelky. Po jedné stále pátrá

Policisté ve čtvrtek zadrželi pátou z šesti dívek z výchovného ústavu v Praze 4, které jsou podezřelé z násilného okradení jedné zaměstnankyně ústavu. Po poslední dívce, které je 16 let, vyhlásili pátrání. Podle jejich zjištění by se mohla pohybovat po celém území Česka, především ale v Praze, Tachově, Aši a Rokycanech.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie pátrá po poslední z šestice dívek. | Foto: Policie ČR | Zdroj: Policie ČR

Hledaná Veronika Černá je vysoká zhruba 165 až 170 centimetrů, má hnědé vlasy po ramena a modré oči. Pod pravým koutkem úst a v nose může mít piercing. Lidé, kteří ji viděli nebo vědí, kde by mohla být, se mají policistům ozvat na linku 158.

Policisté zadrželi čtyři dívky, které utekly z pražského výchovného ústavu. Po dvou stále pátrají

Číst článek

Šestice dívek ve věku 15 až 18 let utekla v sobotu večer z diagnostického ústavu v Hodkovičkách, který je zaměřený na psychosociální problémy a poruchy v chování zejména mladistvých dívek.

Před útěkem dívky podle policistů za použití násilí ukradly jedné zaměstnankyni peníze a telefon. Jednu z podezřelých policisté dopadli v neděli, další tři v noci na pondělí, obvinili je z loupeže. V případě odsouzení jim za to vzhledem k jejich věku hrozí pět let vězení.

Napadená žena po útoku nemusela vyhledat lékařské ošetření.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme