Policie pokračuje v pátrání po dvou mladících. S potápěči prohledávají Sázavu

Policisté v pátek na Kutnohorsku pokračují v pátrání po dvou šestnáctiletých mladících, kteří se šli koupat do řeky Sázavy a od té doby jsou nezvěstní. Do akce jsou nasazeni policejní potápěči.

Soběšín, Kutnohorsko Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policejní vrtulník Bell 412, se kterým letěli Jan Hamáček (ČSSD) a Jan Švejdar

Ve čtvrtek po chlapcích pátral vrtulník s termovizí, chlapce však policie nenašla | Zdroj: Policie ČR

„Od dnešních 10:30 budeme v pátrání po pohřešovaných chlapcích opět pokračovat, za využití potápěčů z poříčního oddělení se bude propátrávat tok řeky Sázavy a její okolí,“ uvedla policie na twitteru.

Chlapci se ztratili v noci na čtvrtek poblíž Masarykova tábora YMCA nedaleko Soběšína. Do hledání se ve čtvrtek zapojili i vrtulník s termovizí a poříční policisté, chlapce ale nenašli. Akce byla odpoledne přerušena, v pátek se pokračuje v prohledávání řeky.

Po mladících bylo zároveň vyhlášeno celostátní pátrání, veškeré informace policie přijme na lince 158. Jeden z pohřešovaných mladíků je vysoký 170 až 175 centimetrů, má světlé vlnité vlasy a modré oči. Druhý měří 165 až 170 centimetrů a má hnědé rovné vlasy.

Šestnáctiletý mladík, který se ve čtvrtek ztratil se svým kamarádem na Kutnohorsku u Borotína | Zdroj: Policie ČR

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme