Policie pátrala po dvou mladých dívkách z Prahy. Jedna už se vrátila domů

Policisté od pondělí pátrali po dvou dívkách z Prahy ve věku 12 a 13 let, mladší z nich se již sama vrátila domů. Dívka je v pořádku, sdělil v úterý mluvčí pražské policie Jan Rybanský na policejním webu. Nadále policisté pátrají po třináctileté Sabině Čonkové.

Praha (Aktualizováno: 8:26 22. 1. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policisté pátrají po třináctileté Sabině Čonkové | Zdroj: Policie České republiky

Mladší z dívek v pondělí ráno odešla do školy, kde si chtěla opravit špatnou známku. To se jí ale nepodařilo. „Svěřila se proto svým spolužákům, že odchází z domova a týden se neukáže,“ uvedl v pondělí mluvčí policie. „Dívka se sama vrátila domů a je v pořádku,“ oznámil v úterý Rybanský.

Starší dívka o sobě nedala vědět od pátku. „Dívka odešla z místa svého bydliště kolem 15.00 na nákup a od této doby se nevrátila a nepodala o sobě ani žádnou zprávu,“ uvedl mluvčí.

Dívčin mobilní telefon je nedostupný. U sebe měla 500 korun. Třináctiletá Čonková nemá žádné zdravotní obtíže, nebere drogy a nemá sklony k sebevraždě.

Dívka je vysoká 155 až 160 centimetrů, střední postavy. Má dlouhé černé vlasy a hnědé oči. V době odchodu na sobě měla plátěnou černou bundu, černé legíny a šedé zimní kozačky. Lidé mohou jakékoliv informace o pohřešované sdělit na linku 158.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme