Policie pátrá po duševně nemocném muži z Teplicka. Pro své okolí může být nebezpečný

Policie pátrá po Michalu Fironovi (36) původem z Teplicka, který se ale zdržuje v Popicích u Jihlavy. Odešel minulý pátek a tehdy také přestal komunikovat, uvedl Český rozhlas Vysočina.

Teplice Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Muž je podle policie duševně nemocný a mohl by mít u sebe sečnou zbraň | Foto: Milan Kopecký | Zdroj: Český rozhlas

Muž je podle policie duševně nemocný a mohl by mít u sebe sečnou zbraň. „Důležité je zavolat na linku 158 a přivolat policisty,“ upozornila mluvčí policie Jana Kroutilová.

„Pohřešovaný muž má trvalé bydliště na Teplicku. Je vysoký 180 centimetrů, obézní postavy. Má modrozelené oči a světlejší hnědé rovné vlasy. Muž má na rameni paže tetování, jedná se o číslici 13,“ uvedla policie.

Bílé triko, kostkovaná košile

Policisté dodali, že na sobě měl buď bílé triko Adidas, nebo zelenomodrou kostkovanou košili. „Tu mívá vhledem k obezitě často rozepnutou, dále měl černé kraťasy. U sebe by mohl mít tašku a batoh černé barvy. Dále vzniklo podezření, že si s sebou při odchodu odnesl starou mačetu,“ napsala policie.

V tiskové zprávě policisté uvedli, že prohledali široké okolí místa jeho bydliště i zdravotnická zařízení. Prověřili i další místa, ale muže se nepodařilo najít. „Není vyloučené, že se nachází kdekoli na území republiky,“ uvedla policie.

mik Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme