Policie končí s pátráním po sourozencích Vosmanských

Policie končí s masivním pátráním po sourozencích Vosmanských. Případ budou řešit nadále jen kriminalisté. Takové jsou nejaktuálnější informace vpřípadu pohřešovaných dětí, které Michalu Filovi z Českého rozhlasu Brno sdělila jihomoravská policejní mluvčí Kamila Janíčková. I dnešní pátrání bylo bezvýsledné.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

"Pátrání bude probíhat dál, ale nebudeme již žádat žádné posily, bude se jednat o dílčí pátrací akce, na které budou vyjíždět pořádkoví policisté a tým kriminalistů, kteří se na případě podílí." Důvodem stažení několika stovek policistů a vojáků z pátrání je fakt, že vytipovaná lokalita v okresech Kroměříž, Vyškov a Uherské Hradiště o rozloze 300 km čtverečných byla propátrána, bohužel bez nálezů, které by vyšetřování posunuly. Kriminalisté budou po dětech dále pátrat a zabývat se budou také osobou belgického švagra obou dětí Stefana Knaepena, který byl nalezen mrtev 8. srpna v Nebovidech na Brněnsku.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme