Policie končí s pátráním po sourozencích Vosmanských

Policie končí s masivním pátráním po sourozencích Vosmanských. Případ budou řešit nadále jen kriminalisté. Takové jsou nejaktuálnější informace vpřípadu pohřešovaných dětí, které Michalu Filovi z Českého rozhlasu Brno sdělila jihomoravská policejní mluvčí Kamila Janíčková. I dnešní pátrání bylo bezvýsledné.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

"Pátrání bude probíhat dál, ale nebudeme již žádat žádné posily, bude se jednat o dílčí pátrací akce, na které budou vyjíždět pořádkoví policisté a tým kriminalistů, kteří se na případě podílí." Důvodem stažení několika stovek policistů a vojáků z pátrání je fakt, že vytipovaná lokalita v okresech Kroměříž, Vyškov a Uherské Hradiště o rozloze 300 km čtverečných byla propátrána, bohužel bez nálezů, které by vyšetřování posunuly. Kriminalisté budou po dětech dále pátrat a zabývat se budou také osobou belgického švagra obou dětí Stefana Knaepena, který byl nalezen mrtev 8. srpna v Nebovidech na Brněnsku.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme