Policie kvůli rekonstrukci nehody v Havířově uzavřela cestu

Policisté dnes ráno uzavřeli cestu, která vede mezi Těrlickem a Havířovem. Až do odpoledních hodin tam budou provádět rekonstrukci tragické dopravní nehody, která se tam stala přesně před rokem. Mladý motocyklista se tam střetl se Škodou Octavií a po nehodě zemřel v nemocnici.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

havarované auto | Foto: HZS Zlínského kraje

Vyšetřovatel případ uzavřel, s tím, že řidička osobního vozu za havárii nemůže, protože motorkář jel příliš rychle. Proti tomu se odvolali pozůstalí motocyklisty a proto kriminalisté musí vše znovu na místě ověřit.

"Rekonstrukce musí přiblížit co nejvíce realitu, kdy došlo k dopravní nehodě a i počasí, klimatické podmínky se musí velmi podobat té realitě. V průběhu rekonstrukce bude realizován celý průběh té dopravní nehody. Všechno se bude přeměřovat a řešit vše, co tehdy nastalo," vysvětluje karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Provoz na Bludovickém kopci bude omezen v obou směrech a to až do 14:00. V uvedené době policisté umožní průjezd pouze autobusům městské hromadné dopravy. Ostatní řidiči budou odkláněni z křižovatky ulic J. Gagarina a Těšínská, dále z křižovatky ulic Strmá a Těšínská.

Andrea Čánová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme