Policie našla v Troji zřejmě klíče zmizelé dívky

Zhruba stovka policistů od rána znovu pátrá v pražské Troji po zmizelé devítileté dívce. Policisté stejně jako v neděli prohledávají okolí zoologické zahrady. Dosud se našly jen klíče, které měly malé dívce patřit.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pátrání po dívce z Troje je stále bezvýsledné

Pátrání po dívce z Troje je stále bezvýsledné | Zdroj: ČTK

V souvislosti se zmizením dívky policie zadržela a obvinila z trestného činu zbavení osobní svobody jednačtyřicetiletého muže. Soudce ale zamítl jeho vazbu, a tak je muž na svobodě. Podle informací některých médií se nyní neví, kde se muž nachází.

Dívka je pohřešovaná od 13. října odpoledne. Ze školy šla obvyklou trasou společně se spolužačkami. V ulici Pod Písečnou se ale rozdělily a po té už dívku nikdo neviděl. Poblíž místa, kde se děti rozloučily, policisté nalezli dívčin batoh a několik metrů od něj její láhev s pitím.

Jana Zemanová, Alice Kottová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme