Policisté našli v pražské oboře Hvězda lidské tělo. Nevylučují násilnou smrt

Policisté ze speciální pořádkové jednotky při pondělní pátrací akci v pražské oboře Hvězda našli tělo. Zjišťují totožnost mrtvé osoby, přesnou příčinu úmrtí má zjistit nařízená soudní pitva, uvedli na twitteru. Podle médií kriminalisté ve Hvězdě pátrali po pohřešované 24leté ženě, která byla naposledy viděna v pátek ve svém bydlišti ve Stodůlkách. Z domu odešla ve společnosti 34letého muže, po němž policie také vyhlásila pátrání.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policisté ze speciální pořádkové jednotky při pátrací akci v pražské oboře Hvězda našli tělo (ilustrační foto) | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

„V průběhu dnešní (pondělní, pozn. red.) pátrací akce v oboře Hvězda policisté ze speciální pořádkové jednotky nalezli osobu bez známek života,“ uvedla policie bez dalších podrobností.

Tělo nalezené v oboře Hvězda patří pohřešované ženě z Prahy, muž spáchal sebevraždu

Číst článek

„Kriminalisté v této chvíli zjišťují totožnost této osoby a pro přesné příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva. V současné chvíli nelze vyloučit, že na místě došlo k násilnému trestnému činu,“ dodala.

Policisté o víkendu zveřejnili na webu informace o pohřešované ženě i muži a kamerový záznam, který zachytil dvojici při odchodu z domu ve Stodůlkách. Požádali současně veřejnost o spolupráci při pátrání.

Kriminalisté mezitím prověřovali desítky míst, kde by se muž se ženou mohli nacházet, v pondělí odpoledne začali hledat v oboře Hvězda v Praze 6.

Popis a fotografie obou během večera zmizely z policejní databáze pohřešovaných. Podle několika zpravodajských serverů je nalezené tělo ženské.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme