Policie obvinila Krejčíře a dalších šest lidí z padělání peněz

Policie obvinila podnikatele Radovana Krejčíře z další trestné činnosti. Nejnovější obvinění souvisí s padělanými bankovkami, které policie našla při červnových prohlídkách Krejčířových kanceláří. Obviněn byl nově také bývalý šéf státem ovládané energetické společnosti Čepro Martin Pechan a dalších pět zadržených lidí z Krejčířova okolí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Radovan Krejčíř | Foto: Policie ČR

České televizi jejich zadržení potvrdila mluvčí pražského vrchního státního zastupitelství Irena Zadražilová. "Se souhlasem státní zástupkyně bylo předběžně zadrženo pět důvodně podezřelých osob, z nichž jedna byla opět propuštěna na svobodu. V současné době probíhají pod dozorem státní zástupkyně intenzivně další procesní úkony, včetně postupného sdělování obvinění," vyjádřila se Zadražilová.

Zatýkací akce se odehrála na území celé České republiky. Podle mluvčí protikorupční policie Jany Pinkové jsou zadržení podezřelí z účasti na zločinném spolčení.

Veronika Malá, Marie Matúšů Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme