VIDEO: skupina mladíků ‚doslova vykopla‘ ženu z noční tramvaje. Pátrá po nich policie

Policie pátrá po výtržnících, kteří během jízdy noční tramvají na konci května vyhodili z tramvaje mladou ženu, která je před tím napomínala za jejich hlučné chování. Žena si při pádu z vozidla zranila hlavu o obrubník. Skupina výtržníků po činu z místa utekla. Policie hledá také další svědky incidentu.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pokud mladíky na záběrech bezpečnostních kamer poznáváte, znáte jejich totožnost, potažmo místo jejich pobytu či pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volní 158. | Zdroj: Policie ČR

Koncem května cestovala skupinka pěti mladíků a dvou dívek noční tramvají ze zastávky Albertov na Karlovo náměstí. Už po nastoupení do tramvaje se skupina chovala hlučně, spolucestující se ji proto postupně snažili umravnit. Nejdříve skupinu okřikla pětadvacetiletá dívka. „... omladina ale její mravokárství ocenila snůškou vulgarizmů,“ popisuje okamžiky v tramvaji policie.

‚Notorické útěkářky‘. Policie pátrá po dvou dvanáctiletých dívkách z Prahy

Číst článek

Neurvalé a hlučné chování nechtěla snášet další z cestujících - devětadvacetiletá žena. „I ta partičku okřikla v domnění, že ona již bude úspěšnější. Opak byl ale pravdou. Ve výsledku totiž dopadla mnohem hůř než její předchůdkyně,“ zmiňuje policie.

Pád dívky

Podle polcie byli v napadání ženy aktivní především mladíci, nejprve verbálně. „Když tramvaj zastavila, doslova dívku vykopli z vozu. Ta při pádu narazila hlavou do obrubníku přilehlého chodníku, následně skončila v péči přivolaných záchranářů. Jakmile hledaní viděli, co způsobili, odešli kvapem z místa události neznámo kam,“ popsala napadení policie.

Poškozená žena nakonec neutrpěla pádem žádné zásadní zranění. Policisté prošetřují popsanou událost jako podezření z trestného činu výtržnictví, za který hrozí hledaným v případě odsouzení trest odnětí svobody až na dva roky.

Policie se obrací na veřejnost s prosbou o pomoc. Pokud mladíky na záběrech bezpečnostních kamer poznáváte, znáte jejich totožnost nebo místo jejich pobytu či pohybu, předejte policii informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Policie apeluje také na mladíky zachycené na záběru bezpečnostní kamery, kteří stojí na eskalátorech do stanice metra a celý incident natáčí, aby se přihlásili.

gol Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme