Policie našla pohřešovanou školačku z Frýdecko-Místecka. Je v pořádku

Policisté našli desetiletou dívku z Frýdecko-Místecka, po níž pátrali od soboty. Školačka je v pořádku a neutrpěla žádná zranění. Policisté nyní zjišťují okolnosti jejího zmizení, řekl policejní mluvčí Petr Směták.

Frýdek-Místek (Aktualizováno: 17:37 24. 6. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie (ilustrační foto) | Foto: Milan Kopecký | Zdroj: Český rozhlas

Dívku lidé naposledy viděli v sobotu okolo 13.00 v Bruzovicích na Frýdecko-Místecku. Domů se nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu. Policisté proto dívku začali hledat.

Kriminalisté vyhlásili pátrání v kategorii Dítě v ohrožení, což je národní koordinační mechanismus pátrání po pohřešovaných dětech. Funguje jako systém včasného varování v případech, kdy může být v ohrožení život nebo zdraví pohřešovaného dítěte. Má především zrychlit pátrání a předávání informací.

Po dívce policie nepátrala poprvé. Podle ČTK se pohřešovala rovněž loni v březnu, kdy se nevrátila ze školy. Ještě týž den ale nezraněné dítě našli policisté.

jak, mac, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme