Policie našla pohřešovanou školačku z Frýdecko-Místecka. Je v pořádku

Policisté našli desetiletou dívku z Frýdecko-Místecka, po níž pátrali od soboty. Školačka je v pořádku a neutrpěla žádná zranění. Policisté nyní zjišťují okolnosti jejího zmizení, řekl policejní mluvčí Petr Směták.

Frýdek-Místek (Aktualizováno: 17:37 24. 6. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie (ilustrační foto) | Foto: Milan Kopecký | Zdroj: Český rozhlas

Dívku lidé naposledy viděli v sobotu okolo 13.00 v Bruzovicích na Frýdecko-Místecku. Domů se nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu. Policisté proto dívku začali hledat.

Kriminalisté vyhlásili pátrání v kategorii Dítě v ohrožení, což je národní koordinační mechanismus pátrání po pohřešovaných dětech. Funguje jako systém včasného varování v případech, kdy může být v ohrožení život nebo zdraví pohřešovaného dítěte. Má především zrychlit pátrání a předávání informací.

Po dívce policie nepátrala poprvé. Podle ČTK se pohřešovala rovněž loni v březnu, kdy se nevrátila ze školy. Ještě týž den ale nezraněné dítě našli policisté.

jak, mac, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme