Policie ukončila pátrání po třináctileté dívce z Chomutovska. Pohřešovala se několik dní

Policisté ukončili pátrání po třináctileté dívce z Chomutovska, kterou hledali několik dní. Ztratila se minulý pátek. Do hledání se zapojili i rodiče, kteří dívce napsali vzkaz. Podle policejní mluvčí je dívka v pořádku.

Aktualizováno Louny/Chomutov (Aktualizováno: 6:45 27. 1. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie ČR (ilustrační foto) | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: Český rozhlas

Dívka v pátek dopoledne odjela autobusem do Prahy, ze které se vracela autobusem v 16.50 hodin. Do stanice v Jirkově již nedojela, vystoupila v Lounech nebo Chomutově.

Jedna z možností, o které policisté uvažovali, byla, že se dívka z hlavního města vracela znovu autobusem v sobotu v podvečer. Podle mluvčí policie Ústeckého kraje Aleny Bartošové ale vyšetřovatelé pracovali i s jinou verzí. 

„Prověřujeme i verzi, že dívka z Prahy neodjela. Na Chomutovsku zároveň dnes (v sobotu – pozn. red.) pokračovala pátrací akce za pomocí vrtulníku,“ sdělila před několika dny Radiožurnálu mluvčí policie Ústeckého kraje.

O víkendu dívce rodiče poslali přes média dopis, ve kterém ji žádali o setkání. Nakonec ji našla ji v noci na sobotu policejní hlídka, školačka je v pořádku.

„Vzhledem k věku dívky a okolnostem nebudeme sdělovat žádné další podrobnosti, děkujeme za spolupráci při pátrání," uvedla severočeská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

rez Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme