Třiatřicetiletý muž utekl z psychiatrické léčebny na Litoměřicku. Podle policie může být nebezpečný

Policie v Libereckém kraji pátrá po třiatřicetiletém muži, který opustil psychiatrickou léčebnu v Horních Beřkovicích na Litoměřicku. Hledaný Josef Paldus by mohl být agresivní, při setkání s ním proto policisté lidem doporučují, aby dbali zvýšené opatrnosti a v žádném případě se nepokoušeli pohřešovaného zadržet.

Liberec/Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

typek_200924-195130_tzr.JPG

Policie Pátrá po třiatřicetiletém Josefu Paldusovi, může být nebezpečný | Zdroj: Policie ČR

Muž pocházející z Českolipska byl naposledy spatřen v areálu psychiatrické nemocnice v Horních Beřkovicích ve středu kolem 12.30. Od té doby je nezvěstný. V době odchodu měl na sobě světle zelenou reflexní mikinu, černé kalhoty a černo-červené boty.

Hledaný Josef Paldus měří 175 až 180 centimetrů. Má střední postavu, hnědé oči a středně dlouhé hnědé vlasy. Při řeči zadrhává.

„Jedná se o osobu, která trpí vážnými psychickými problémy, na kontakt s další osobou by mohl jednat impulzivně a agresivně,“ varoval policejní mluvčí Vojtěch Robovský. Lidé by se proto neměli pokoušet muže sami zadržet. „O jeho pohybu či výskytu okamžitě vyrozumte nejbližší policejní služebnu nebo využijte bezplatnou tísňovou linku 158,“ upřesnil mluvčí.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme