Policie pátrá po dvojici šestnáctiletých. Šli se koupat do Sázavy a od té doby jsou nezvěstní

Policisté na Kutnohorsku pátrali po dvou šestnáctiletých mladících, kteří se šli koupat do řeky Sázavy a od té doby jsou nezvěstní. Do hledání se zapojili i vrtulník s termovizí a poříční policisté, chlapce ale nenašli. Akce byla odpoledne ukončena, v pátek se bude pokračovat v prohledávání řeky. Po mladících bylo vyhlášeno celostátní pátrání, vyplynulo z informací policie.

Soběšín Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Po mladících pátral i vrtulník s termovizí. (ilustrační foto) | Zdroj: Policie ČR

Chlapci se ztratili poblíž Masarykova tábora YMCA nedaleko Soběšína. „Po půlnoci jsme přijali oznámení o pohřešování dvou šestnáctiletých mladíků, podle posledních informací se šli koupat do Sázavy. Zahájili jsme velkou pátrací akci, dnes jsme přizvali policejní vrtulník s termovizí,“ řekla policejní mluvčí Petra Potočná.

Do pátrání se zapojili také policisté z poříčních oddělení Slapy a Labe. Do 15.00 se jim mladíky nepodařilo najít a akce byla ukončena. „Chlapce se do současné chvíle nepodařilo nalézt. Zítra (v pátek) budou policisté z poříčního oddělení Slapy pokračovat v prohledávání řeky,“ uvedla policie na twitteru.

Zároveň po mladících vyhlásila celostátní pátrání a zveřejnila jejich portréty. Veškeré informace vedoucí k jejich nalezení přijme na lince 158. Jeden z pohřešovaných mladíků je vysoký 170 až 175 centimetrů, má světlé vlnité vlasy a modré oči. Druhý měří 165 až 170 centimetrů, má hnědé rovné vlasy a šedé oči.

Po chlapcich bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Neviděli jste je? Volejte L 158. aplikace.policie.cz/patrani-osoby/…, aplikace.policie.cz/patrani-osoby/…. #policiestc

17:30 – 06. 08. 2020

9 9

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme