Unesenou dívku policie vypátrala ve Vídni. Cestovala s matkou, na kterou byl vydán zatykač

Policisté vypátrali pětiletou dívku, kterou v úterý unesli v pražské Uhříněvsi neznámí muži. Je zdravá a v pořádku, řekl ve středu ráno policejní mluvčí Tomáš Hulan. Další informace kriminalisté podle něj zveřejní později. Podle informací policisté našli hledanou dívku na letišti ve Vídni společně s její matkou, po níž také pátrali.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Unesenou dívku se podařilo policii vypátrat (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek | Zdroj: Český rozhlas

„V tuto chvíli můžeme potvrdit, že dívenka byla vypátrána. Je v pořádku a zdravá. Podrobnosti k celé události přineseme v nejkratší možné době. Všem děkujeme za pomoc při pátrání,“ uvedli policisté na twitteru.

Policie dopadla poslední z dívek, které utekly z výchovného ústavu. Hrozí jim až pět let vězení

Číst článek

Dívku neznámí muži v úterý před 13. hodinou vytrhli babičce z náruče v ulici Vlasty Průchové v Uhříněvsi a naložili do přistaveného osobního auta značky Volvo. Policisté uvedli, že únosci mohli dívku odvézt do zahraničí, pravděpodobně do Německa.

Podle informací médií vedli rodiče o svou dceru ostrý spor. Žena svého bývalého manžela obvinila, že dívku zneužíval. Ten zase tvrdí, že jeho bývalá partnerka má poruchu osobnosti a může být nebezpečná, uvedla Mf Dnes.

Na matku dívky byl vydán zatykač. Se svou dcerou má jednačtyřicetiletá žena soudně zakázaný styk a děvče bylo svěřeno do péče babičky.

V tuto chvíli můžeme potvrdit, že dívenka byla vypátrána. Je v pořádku a zdravá. Podrobnosti k celé události přineseme v nejkratší možné době. Všem děkujeme za pomoc při pátrání.

07:38 – 17. 04. 2019

15 214

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme