Pohřešovaný chlapec z Uherskohradišťska je mrtvý, jeho tělo objevili potápěči v řece

Tříletý chlapec z Uherskohradišťska, který byl od úterý pohřešovaný, zemřel. Jeho tělo objevili potápěči v řece Olšavě nedaleko obce, kde bydlel. Policejní potápěči a hasiči s člunem koryto a břehy řeky prohledávali od rána. Další desítky policistů, hasičů a dobrovolníků hocha hledaly v zahradách, lesích, na polích nebo podél železniční tratě.

Podolí (Uherskohradišťsko) (Aktualizováno: 16:14 1. 5. 2019) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie ČR (ilustrační foto)

Ilustrační foto | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: Český rozhlas

Policie se mluvčího okolnostmi chlapcova úmrtí nadále zabývá.

„Vzhledem k věku oběti nebudeme poskytovat žádné bližší informace. Nicméně nic nenasvědčuje tomu, že by byl spáchán nějaký násilný trestný čin,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš.

Hoch z domova odešel v úterý kolem 18. hodiny večer. Policisté už večer využili vrtulník s termovizí, mobilní termovizi, psovody a další policejní složky. V pátrání jim pomáhalo také na 70 hasičů a stovky dalších dobrovolníků.

„Důkladně bylo propátráno nejen bezprostřední okolí bydliště, ale i místa vzdálená několik kilometrů. Vzhledem k tomu, že nedaleko domu teče řeka, byly prohledány nejen oba břehy, ale i vodní plocha. Veškeré pátrání komplikovaly nepříznivé povětrnostní a světelné podmínky,“ uvedl dříve mluvčí Jaroš.

lac, dp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme