Před budovou ministerstva zdravotnictví se zastřelil padesátiletý muž. Na místě zasahovala policie

Před budovou ministerstva zdravotnictví na Palackého náměstí v Praze byl ve čtvrtek večer nalezen mrtvý muž. Radiožurnálu to potvrdila policejní mluvčí Eva Kropáčová. Později policie uvedla na twitteru, že muž spáchal sebevraždu zastřelením. Muž měl podle mluvčí záchranné služby Jany Poštové střelné poranění.

Aktualizováno Praha (Aktualizováno: 22:23 11. 3. 2021) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie

Policisté zasahují na Palackého náměstí kvůli nálezu mrtvého těla (ilustrační foto) | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

Záchranná služba pro server iDnes.cz uvedla, že muži bylo padesát let. „Na místo jsme vyslali záchrannou službu a inspektora. Nalezli jsme muže se střelným poraněním, které bohužel nebylo slučitelné se životem,“ dodala mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

Pro server Novinky.cz policejní mluvčí Eva Kropáčová řekla, že k činu došlo ve čtvrt na osm večer.

Kriminalisté nejdříve okolo osmé informovali veřejnost o tom, že u budovy ministerstva zdravotnictví bylo nalezeno mrtvé tělo. Poté upřesnili, že se muž zastřelil.

„Provedeným šetřením kriminalisté zjistili, že muž spáchal sebevraždu zastřelením a na místě vyloučili cizí zavinění,” napsala policie na twitter.

dok Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme