Policie se připravuje na příjezd fanoušků Baníku

V Praze na Letné se odpoledne potkají nesmiřitelní fotbaloví soupeři Sparta Praha a Baník Ostrava. Zápas začíná ve 14.25 a pečlivě se na něj kromě fanoušků nachystali i policisté. Stovky jich budou zajišťovat pořádek při příjezdu fanoušků Baníku speciálním vlakem a hlídat je po celou dobu zápasu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Stadion Sparty | Foto: Jan Rosenauer

"Toto utkání je jedno z těch rizikovějších. Policisté budou monitorovat všechny vlaky ze severní Moravy i příjezdové komunikace do Prahy. Fanoušky poté policisté doprovodí na stadion a po ukončení zápasu zase zpět na nádraží. I na stadionu budeme mít policisty. Budou se snažit, aby fanoušci Sparty a Baníku Ostrava zůstali od sebe odděleni," potvrdila mluvčí pražské policie Eva Brožová.

Z Ostravy vyrazilo ráno speciálním vlakem asi 1000 příznivců fotbalistů Baníku. Většina jich už byla značně opilá. Celou noc strávili v klubech na Stodolní ulici a pak bez spánku šli rovnou na vlak. Jeden z nich dokonce vykřikoval, že jedou rozbít Prahu.

Štěpánka Čechová, Vilém Janouš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme