Policie stále neví, kdo unesl malou Barborku

Několik hodin pátrali brněnští policisté po uneseném osmiměsíčním děvčátku. To dopoledne zmizelo i s kočárkem poté, co ho rodiče ponechali bez dozoru v Klímově ulici v Brně. Malá Barborka byla později nalezena u třináctileté dívky. Té údajně kočárek s dítětem předala zatím neznámá žena, po které vyšetřovatelé dále pátrají.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

dítě v kočárku | Foto: Marek Král

Tmavomodrý kočárek s dítětem někdo ukradl v Klímově ulici okolo 11. hodiny, když ho rodiče nechali stát na trávníku pod balkonem. Po důležitém svědectví jedné z obyvatelek domu, ve kterém malá Braborka s rodiči bydlí, zadrželi kriminalisté i s kočárkem nezletilou dívku. Zatím ale není jasné, za jakých okolností se u ní dítě ocitlo. Policie prověřuje i variantu, že dívce kočárek s nemluvnětem podstrčil někdo jiný.

Dívka totiž při výslechu na policii odpovídala na mnohé otázky zmateně a nedokázala jasně říct, kde dítě vzala. Její odpovědi si navzájem odporovaly.

"Je to všechno ve vyšetřování. Buď to byla ta dívčina, která byla přichycena s kočárkem, nebo bude další pachatelka, ale to je všechno zatím v počátcích, nemůžu k tomu momentálně víc říct," řekla Českému rozhlasu vyšetřovatelka Hana Jandeková.

Policisté nyní intenzivně pátrají po mladé ženě s dlouhými černými vlasy a delší bundou, která se v okolí místa činu měla v době únosu pohybovat.

Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme