Policie zadržela drogového bosse

Mezinárodní drogová mafie utrpěla další zásah. Česká protidrogová centrála zadržela jednoho z významných obchodníků s drogami. Policie našla v bytech drogového bosse pět tisíc dávek heroinu, dvě nabité pistole a množství padělaných pasů. Pětačtyřicetiletý Bulhar Danir Anastasov vytvořil v Praze síť toxikomanů, kterým denně prodával dávky za několik desítek tisíc korun.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podle ředitele Národní protidrogové centrály Jiřího Komorouse navíc při policejním ozbrojeném zásahu zranil jednoho z kriminalistů. "Při paralyzování pokusu o útěk začal klást aktivní odpor. Byla vytažena zbraň jako výstraha. Tu se snažil vyrazit a zmocnit se jí. Potom byl odpor eliminován. Při tom stačil pořezat jednoho našeho detektiva."

Policie našla v bytech drogového bosse pět tisíc dávek heroinu, dvě nabité pistole a množství padělaných pasů. Podle vyšetřovatele mu teď hrozí až patnáctileté vězení.

Markéta Kaclová, František Lutonský Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme