Policie zadržela drogového bosse

Mezinárodní drogová mafie utrpěla další zásah. Česká protidrogová centrála zadržela jednoho z významných obchodníků s drogami. Policie našla v bytech drogového bosse pět tisíc dávek heroinu, dvě nabité pistole a množství padělaných pasů. Pětačtyřicetiletý Bulhar Danir Anastasov vytvořil v Praze síť toxikomanů, kterým denně prodával dávky za několik desítek tisíc korun.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podle ředitele Národní protidrogové centrály Jiřího Komorouse navíc při policejním ozbrojeném zásahu zranil jednoho z kriminalistů. "Při paralyzování pokusu o útěk začal klást aktivní odpor. Byla vytažena zbraň jako výstraha. Tu se snažil vyrazit a zmocnit se jí. Potom byl odpor eliminován. Při tom stačil pořezat jednoho našeho detektiva."

Policie našla v bytech drogového bosse pět tisíc dávek heroinu, dvě nabité pistole a množství padělaných pasů. Podle vyšetřovatele mu teď hrozí až patnáctileté vězení.

Markéta Kaclová, František Lutonský Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme