Policie zadržela největší ostravskou dealerku drog

Ostravští kriminalisté dopadli největší dealerku drog ve městě. Podle policistů měla prodat nejméně 230 gramů heroinu. Poté, co policie třiačtyřicetiletou ženu zadržela, speciálně vycvičený pes objevil v jejím autě dalších 200 gramů drogy. Pokud by heroin rozprodala, mohla si přijít až na půl milionu korun.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

pouta

pouta | Foto: Jan Rosenauer

Žena drogu distribuovala v několika částech Ostravy - hlavně v městských obvodech Přívoz a Hrabůvka. Prodávala dokonce i z okna svého domova.

"Můžeme odhadovat, že zadržené množství drog ženě stačilo zhruba na měsíc. Víme, že drogy distribuovala několik měsíců až dva roky. Z hlediska zadrženého množství drog se jedná o největší zásilku drog, která byla zadržena v posledních letech na Ostravsku," uvedl šéf ostravských kriminalistů Radovan Vojta.

Podle něj je obviněná teď ve vazbě a hrozí jí až deset za mřížemi. "Tato žena už byla v minulosti soudně trestána, ale ne za tuto trestnou činnost, ale za násilnou trestnou činnost," doplnil Vojta.

Silvie Mikulcová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme