Policie znovu pátrala po sourozencích Vosmanských

Policie zřejmě v nejbližších dnech nebude pokračovat v hledání stop po zmizelých sourozencích Vosmanských. Asi padesát policistů se dvěma psy se dnes zaměřilo na necelý kilometr lesního terénu u obce Chvalkovice na Vyškovsku. Jak Českému rozhlasu Brno sdělila jihomoravská policejní mluvčí Kamila Janíčková, o případném obnovení pátrání rozhodne tým kriminalistů, který nyní vyhodnocuje nálezy z terénu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

"Při každém našem pátrání nacházíme různé věci, například láhve nebo části oděvů, a posíláme je k odborné analýze, zatím ale nemají souvislost s případem sourozenců Vosmanských." Každé pátrání je podle mluvčí přínosem, neboť může alespoň vyloučit lokality, kde se mohla skupinka vyskytnout.

Po sourozencích Janu a Dagmar Vosmanských policie pátrá už takřka měsíc. Děti postrádá rodina od konce července, kdy se svým belgickým švagrem Stephanem Knaepenem odjely na výlet po jižní Moravě. Belgičan byl nalezen mrtev a děti zmizely.

Markéta Kaclová, Milan Kopp, Ivan Holas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme