Policie znovu pátrala po sourozencích Vosmanských

Policie zřejmě v nejbližších dnech nebude pokračovat v hledání stop po zmizelých sourozencích Vosmanských. Asi padesát policistů se dvěma psy se dnes zaměřilo na necelý kilometr lesního terénu u obce Chvalkovice na Vyškovsku. Jak Českému rozhlasu Brno sdělila jihomoravská policejní mluvčí Kamila Janíčková, o případném obnovení pátrání rozhodne tým kriminalistů, který nyní vyhodnocuje nálezy z terénu.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

"Při každém našem pátrání nacházíme různé věci, například láhve nebo části oděvů, a posíláme je k odborné analýze, zatím ale nemají souvislost s případem sourozenců Vosmanských." Každé pátrání je podle mluvčí přínosem, neboť může alespoň vyloučit lokality, kde se mohla skupinka vyskytnout.

Po sourozencích Janu a Dagmar Vosmanských policie pátrá už takřka měsíc. Děti postrádá rodina od konce července, kdy se svým belgickým švagrem Stephanem Knaepenem odjely na výlet po jižní Moravě. Belgičan byl nalezen mrtev a děti zmizely.

Markéta Kaclová, Milan Kopp, Ivan Holas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme