Policisté rozbili gang výrobců pervitinu

Kriminalisté zasadili další ránu výrobcům pervitinu. Po delším sledování zadrželi v noci přímo při výrobě drogy dvojici mužů v jedné z řadových garáží v Brně-Řečkovicích. Dalšího člena gangu zatkli vzápětí v okrese Brno-venkov.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

drogy | Foto: Jan Rosenauer

"Kriminalisté zajistili v prostoru garáže dvojici podezřelých mužů ve věku 28 a 41 let, kteří zde právě vyráběli pervitin. Tentýž večer zajistili v restauraci v Tišnově 23letého muže, který je důvodně podezřelý z distribuce psychotropních látek," řekl Českému rozhlasu Mojmír Popp z brněnského policejního ředitelství.

Při prohlídce garáže a bytu distributora policisté objevili nezbytné laboratorní pomůcky, několik desítek gramů hotové drogy, dále polotovary a surovinu - běžně dostupný lék proti nachlazení.

Jen prodejem tohoto pervitinu by gang získal téměř 100 tisíc korun. Kriminalisté jsou podle Poppa ale přesvědčeni, že se podaří prokázat podstatně větší rozsah jeho trestné činnosti. "Všichni tři zadržení muži jsou v současné době už stíhání a v policejní cele očekávají rozhodnutí soudu o umístění do vyšetřovací vazby."

Ivan Holas, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme