Policisté už znají totožnost lupiče ze sázkových provozoven

Policisté díky všímavým lidem už znají totožnost muže, který má na svědomí sérii loupežných přepadení pražských sázkových provozoven. Po zveřejnění jeho portrétu v televizních zprávách 17. ledna a poté v denním tisku zjistili, že podezřelým mužem je dvaadvacetiletý Petr Balinta z Bruntálska.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Oznámila to mluvčí pražské policie Eva Brožová. Podle ní je s hledaný Petr Balinta, narozený 27. května 1978, bytem v Branticích. Policisté přijmou informace o něm na lince 158, na kterékoli policejní služebně, či na telefonním čísle 02/61425143. Policisté Balintu podezírají mimo jiné z toho, že 16. ledna kolem 18:00 v sázkové kanceláři v ulici Svornosti v Praze 5 ukradl 21 tisíc korun. Prodavačce při tom vyhrožoval násilím.

Brožová minulý týden uvedla, že podobná přepadení sázkových kanceláří a směnáren policie eviduje již od listopadu a nyní jich vyšetřuje více než dvacet. Pachatel podle mluvčí vchází do provozovny nejčastěji před koncem pracovní doby. Prodavačům vyhrožuje, někdy za pomoci zbraně či nože, a donutí je vydat peníze.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme