Policisté už znají totožnost lupiče ze sázkových provozoven

Policisté díky všímavým lidem už znají totožnost muže, který má na svědomí sérii loupežných přepadení pražských sázkových provozoven. Po zveřejnění jeho portrétu v televizních zprávách 17. ledna a poté v denním tisku zjistili, že podezřelým mužem je dvaadvacetiletý Petr Balinta z Bruntálska.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Oznámila to mluvčí pražské policie Eva Brožová. Podle ní je s hledaný Petr Balinta, narozený 27. května 1978, bytem v Branticích. Policisté přijmou informace o něm na lince 158, na kterékoli policejní služebně, či na telefonním čísle 02/61425143. Policisté Balintu podezírají mimo jiné z toho, že 16. ledna kolem 18:00 v sázkové kanceláři v ulici Svornosti v Praze 5 ukradl 21 tisíc korun. Prodavačce při tom vyhrožoval násilím.

Brožová minulý týden uvedla, že podobná přepadení sázkových kanceláří a směnáren policie eviduje již od listopadu a nyní jich vyšetřuje více než dvacet. Pachatel podle mluvčí vchází do provozovny nejčastěji před koncem pracovní doby. Prodavačům vyhrožuje, někdy za pomoci zbraně či nože, a donutí je vydat peníze.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme