Policisté v přestřelce usmrtili muže

Policisté během přestřelky v Praze-Braníku zastřelili třicetiletého muže, údajného pachatele série loupežných přepadení. Podle mluvčího středočeské policie Pavla Truxy tento muž zahájil střelbu jako první. Vážně zraněna byla i mladá žena, kterou policie považuje za spolupachatelku zastřeleného muže. K incidentu došlo ve čtvrtek odpoledne.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

pistole | Foto: Jan Rosenauer

Mluvčí Pavel Truxa popsal ČRo 1 - Radiožurnálu celou zásahovou akci policistů. "Středočeští policisté spolu s pražskými kolegy pronásledovali kolem 17. hodiny pachatele série loupežných přepadení, při kterých zločinec v několika případech použil zbraň. Pachatel velmi nebezpečnou jízdou ujížděl, až zajel do slepé ulice ve dvoře v Praze 4- Braníku. Tam vystoupil a začal na policisty střílet. Policie střelbu opětovala a třicetiletého zločince usmrtila. Jeho 25letá spolupachatelka sebrala jeho zbraň a pokračovala ve střelbě. Po krátké přestřelce skončila s vážnými poraněními v nemocnici. Žádný z náhodných svědků události nebyl zraněn, lehce byl zraněn pouze jeden policista".

Marika Táborská, Renáta Prátová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme