Policisté v přestřelce usmrtili muže

Policisté během přestřelky v Praze-Braníku zastřelili třicetiletého muže, údajného pachatele série loupežných přepadení. Podle mluvčího středočeské policie Pavla Truxy tento muž zahájil střelbu jako první. Vážně zraněna byla i mladá žena, kterou policie považuje za spolupachatelku zastřeleného muže. K incidentu došlo ve čtvrtek odpoledne.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

pistole | Foto: Jan Rosenauer

Mluvčí Pavel Truxa popsal ČRo 1 - Radiožurnálu celou zásahovou akci policistů. "Středočeští policisté spolu s pražskými kolegy pronásledovali kolem 17. hodiny pachatele série loupežných přepadení, při kterých zločinec v několika případech použil zbraň. Pachatel velmi nebezpečnou jízdou ujížděl, až zajel do slepé ulice ve dvoře v Praze 4- Braníku. Tam vystoupil a začal na policisty střílet. Policie střelbu opětovala a třicetiletého zločince usmrtila. Jeho 25letá spolupachatelka sebrala jeho zbraň a pokračovala ve střelbě. Po krátké přestřelce skončila s vážnými poraněními v nemocnici. Žádný z náhodných svědků události nebyl zraněn, lehce byl zraněn pouze jeden policista".

Marika Táborská, Renáta Prátová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme