Policisté vyšetřují trojnásobnou vraždu v Hořovicích, dvě z obětí jsou děti. Podezřelého muže našli mrtvého

Policisté a hasiči v sobotu našli v jednom z bytových domů v Hořovicích na Berounsku tři mrtvé lidi. Šlo o matku a dvě malé děti, zemřeli násilnou smrtí. Podezřelým je ženin partner, policie ho vypátrala mrtvého na Břeclavsku. Vyšetřovatel zahájil úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Přesnou příčinu úmrtí by měla určit soudní pitva, řekla v neděli policejní mluvčí Michaela Richterová.

Hořovice (Berounsko) (Aktualizováno: 20:26 25. 2. 2024) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie ČR, ilustrační foto

Obětí trojnásobné vraždy v Hořovicích jsou i dvě děti, zjistila policie (ilustrační foto) | Foto: René Volfík | Zdroj: iROZHLAS.cz

Událost se stala v sobotu později odpoledne. Policisté k případu přijeli na základě oznámení, do bytu se dostali za pomoci hasičů. Uvnitř našli mrtvou ženu a dvě malé děti.

„Dle ohledání těl měla žena s dětmi zemřít násilnou smrtí. Podezřelým z tohoto hrůzného činu by měl být partner zemřelé, po kterém jsme intenzivně pátrali. Nakonec byl muž nalezen ve spolupráci s kolegy z Jihomoravského kraje bez známek života v ubytovacím zařízením na Břeclavsku,“ uvedla mluvčí.

Případem se policisté dál zabývají, u všech zemřelých byly nařízeny soudní pitvy pro zjištění přesné příčiny smrti. „Bude záležet na výsledcích soudní pitvy, abychom určili, jakým způsobem byly oběti usmrceny,“ uvedla Richterová. K tomu, jak dlouho byli mrtví v bytě, neměla informace.

Další podrobnosti k případu podle ní policie zveřejní v příštích dnech. Lze předpokládat, že v následujícím týdnu budou hotové prvotní výsledky pitvy, dodala mluvčí.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme