Policisté zasahovali kvůli podezřelému zavazadlu u Masarykova nádraží. Nic nebezpečného neobjevili

Policie zasahovala ve středu ráno v pražské Havlíčkově ulici u Masarykova nádraží. Důvodem bylo podezřelé zavazadlo. Dopravní podnik také v místě dočasně odklonil tramvaje, uzavřen byl i výstup z mětra směrem k nádraží. Přivolaný pyrotechnik zavazadlo prověřil, nic nebezpečného ale nenašel.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policejní páska, policie, uzavírka (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

Policisté přijali zhruba v 8.45 oznámení o nálezu odloženého zavazadla před budovou pražského Masarykova nádraží.

„Na místě jsme provedli opatření, v rámci kterého byl například omezen výstup z metra k Masarykovu nádraží. Na místo byl zároveň přizván pyrotechnik. Po dobu prohlídky zavazadla pyrotechnikem byl omezen i provoz tramvají,“ popsal Zpravodajskému webu Českého rozhlasu mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Provoz metra ani vlaků omezen nebyl. Lidé mohli na nádraží přicházet a odcházet od Florentina či z Hybernské ulice. Pyrotechnik nic nebezpečného nenašel, policie proto bezpečností opatření ukončila.

„Celé Masarykovo nádraží bylo obehnáno policejní páskou a všude byli policajti a pyrotechnici,“ psal dopoledne na Twitteru uživatel Jiří Chvojka a přidal i fotografii, jak to na místě vypadalo.

Anna Kottová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme