Poradce Knetig se hájí tím, že si záměrně vymýšlel

Poradce exministra životního prostředí Martin Knetig, který se údajně snažil ze Státního fondu životního prostředí získat peníze pro ODS, rozeslal médiím prohlášení. Tvrdí v něm, že si při rozhovorech s ředitelem fondu Liborem Michálkem záměrně vymýšlel a říkal nepravdy. Ministr Drobil o jeho chování údajně nevěděl.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Korupce

Korupce | Foto: Fotobanka stock.xchng

Ředitel fondu jednání nahrával a nahrávky vykreslující snahy o vyvedení peněz z fondu poskytl médiím. Drobil ho za to ještě před svou rezignací odvolal.

V prohlášení Knetig uvádí, že chybou bylo vybrání Michálka do vysoké funkce. Připomenul, že se s Michálkem znal přes deset let a měli spolu přátelské vztahy. Klíčovým nedostatkem Libora Michálka byl podle Knetiga nedostatečný respekt vůči úřední hierarchii a nízká sociální inteligence. To prý mělo působit problémy a napětí.

Renáta Prátová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme