Provoz na Masarykově nádraží je částečně obnoven. Nejezdí jen vlaky do Kralup

Porucha trakčního vedení v sobotu časně ráno zastavila provoz na Masarykově nádraží v centru Prahy. Provoz byl po 16. hodině částečně obnoven. Nadále z něj neodjíždí jen vlaky do Kralup, které začínají i končí v Holešovicích.

Praha (Aktualizováno: 16:13 18. 11. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vlak na Masarykově nádraží (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek | Zdroj: Český rozhlas

Spadlé dráty na koleje v tunelech mezi Vršovicemi a hlavním nádražím omezily železniční dopravu už v sobotu dopoledne, kdy byly některé rychlíky vyjíždějící z Prahy zrušeny, na jiné lidé čekali na nádražích i skoro dvě hodiny.

Podle mluvčí Správy železniční dopravní cesty Kateřiny Šubové může za některá zpoždění i rozbitá výhybka. „Návoz souprav na ranní vlaky byl zpožděn i z důvodu nějakého technického problému na odstavném nádraží, takže některá zpoždění nesouvisí s Masarykovým nádražím,“ uvedla mluvčí pro Radiožurnál.

Z nádraží jezdí hlavně regionální vlaky do Polabí či Kralup. Porucha trakčního vedení se tam stala v neděli kolem 03.00. 

lio, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme