Porucha trakčního vedení zastavila provoz na Masarykově nádraží

Porucha trakčního vedení zastavila v úterý zhruba na hodinu a půl provoz na pražském Masarykově nádraží. Vlaky od Neratovic a Lysé nad Labem byly ukončeny ve Vysočanech, od Kralup nad Vltavou v Holešovicích a od Kolína v Libni. Osobní vlaky do Kolína, do Mladé Boleslavi a do Ústí nad Labem vyjížděly z jiných stanic. V 19.00 byl obnoven jednokolejný provoz.

Aktualizováno Praha (Aktualizováno: 21:44 11. 6. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Masarykovo nádraží. Ilustrační foto. | Foto: Michaela Vydrová

Událost se stala v 17.30. Sběrač lokomotivy, která vjížděla na nádraží, strhl trakční vedení, řekl Illiaš. Příčina nehody se vyšetřuje.

Provoz byl podle informací na twitteru Pražské integrované dopravy a mluvčího Správy železniční dopravní cesty Marka Illiaše postupně obnovován od 19.00.

„Uvězněné vlaky vyjíždějí se zpožděními 60-70 minut. Vlaky již dále budou zajíždět až na Masarykovo nádraží, počítejte však se zpožděními,“ uvedli organizátoři pražské integrované dopravy na twitteru.

V době zastavení provozu vyjížděly linky S2, S22, S3 a S34 směr Lysá nad Labem a Neratovice ze stanice Praha-Vysočany, linka S1 směr Kolín ze stanice Praha-Libeň a linka S4 směr Kralupy nad Vltavou ze stanice Praha-Holešovice. V Praze mohli cestující využít městskou hromadnou dopravu.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme