Posádka podezřelého vozu zadržena

Policie zadržela posádku vozu, který včera v Kamenici u Prahy zřejmě těžce zranil pětiletého chlapce. Auto dítě vleklo asi 35 metrů. Nejtěžší zranění má chlapec na hlavě a pánvi. Po náročné operaci obličeje leží na jednotce intenzívné péče v motolské nemocnici a jeho stav je vážný.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

sanitka | Foto: Jan Rosenauer

Jak Radiožurnálu řekla mluvčí policie Praha východ Diana Bušková, zadržení muži čelí i podezření z majetkové trestné činnosti: "V souvislosti s dopravní nehodou v Kamenici se podařilo policistům dva podezřelé a policisté prošetřují účast těchto mužů na dopravní nehodě."

Který ze zadržených mužů seděl za volantem, policie zjišťuje. Oba podezřelí skončili v cele. Za ublížení na zdraví a neposkytnutí pomoci jim hrozí až pětileté vězení.

Bezohledný řidič v Kamenici u Prahy totiž zachytil chapce na kraji silnice a vlekl asi 35 metrů. Z místa pak ujel, aniž by mu poskytl nezbytnou pomoc. Zraněného vrtulník převezl do nemocnice v Praze-Motole, kde se podle mluvčí nemocnice Evy Jurinové v pondělí večer podrobil operaci. "Jeho stav je nadále velmi vážný. Chlapec včera podstoupil úspěšnou operaci obličejového skeletu, je napojen na přístroje a stále v péči lékařů, kteří provádějí další vyšetření."

Markéta Kaclová, Milan Kopp, Lenka Rákosová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme