Pošta by mohla najít další podivné balíky

Policie ani Česká pošta nevylučují, že by se v Brně mohly objevit další balíky s částmi lidského těla. Pokud byly balíky odeslány 16. srpna, jako předchozí zásilky, do dnešního dne nebyly vyčerpány lhůty pro doručení. Dva balíky s částmi lidského těla našli pracovníci dvou brněnských poboček v pátek a včera. Oba byly odeslány 16. srpna z různých pražských pošt.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

První balík byl poslán fiktivnímu adresátovi do Brna. Na druhém byla uherskohradišťská odresa. Zásilku si ale nikdo nepřevzal, a byla proto poslána do Brna. Ředitel provozně-technické jednotky ČP Bohumil Jakubec řekl, že kdyby byl další balík odeslán ve stejný den, nemusel do Brna zatím dorazit, protože nebyly vyčerpány lhůty pro jeho doručení. Možnost, že se v Brně mohou objevit další balíky, nevyloučila ani jihomoravská policejní mluvčí Kamila Janíčková "Nemůžeme samozřejmě vyloučit, že v příštích dnech by se mohly objevit ještě balíky další, zvláště v pondělí, kdy se otevřou některé z dalších poboček pošt."

Markéta Kaclová, Blanka Černá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme