Pošta by mohla najít další podivné balíky

Policie ani Česká pošta nevylučují, že by se v Brně mohly objevit další balíky s částmi lidského těla. Pokud byly balíky odeslány 16. srpna, jako předchozí zásilky, do dnešního dne nebyly vyčerpány lhůty pro doručení. Dva balíky s částmi lidského těla našli pracovníci dvou brněnských poboček v pátek a včera. Oba byly odeslány 16. srpna z různých pražských pošt.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

První balík byl poslán fiktivnímu adresátovi do Brna. Na druhém byla uherskohradišťská odresa. Zásilku si ale nikdo nepřevzal, a byla proto poslána do Brna. Ředitel provozně-technické jednotky ČP Bohumil Jakubec řekl, že kdyby byl další balík odeslán ve stejný den, nemusel do Brna zatím dorazit, protože nebyly vyčerpány lhůty pro jeho doručení. Možnost, že se v Brně mohou objevit další balíky, nevyloučila ani jihomoravská policejní mluvčí Kamila Janíčková "Nemůžeme samozřejmě vyloučit, že v příštích dnech by se mohly objevit ještě balíky další, zvláště v pondělí, kdy se otevřou některé z dalších poboček pošt."

Markéta Kaclová, Blanka Černá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme