Na mostě na Pardubicku někdo natahuje potravinovou fólii. Podle policie už vážně zranila cyklistu

Pardubická policie doporučuje řidičům projíždět na mostě ze Svítkova do Rosic velmi opatrně. Zatím neznámý pachatel tam už několikrát natáhl za snížené viditelnosti nebo v noci potravinovou fólii. A to mezi sloupky na začátku nájezdu na most.

Pardubice Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Potravinová fólie, kterou na Pardubicku někdo natahuje na mostě

Potravinová fólie, kterou na Pardubicku někdo natahuje na mostě | Zdroj: Policie Pardubického kraje

Policejní mluvčí Markéta Janovská upozornila, že obzvlášť opatrní by měli být lidé na kolech.

„Bohužel již v minulých dnech došlo k vážnému zranění cyklisty, kterého odvážela do nemocnice záchranná služba. Podle našich informací řidiči vozidel, kteří si fólie všimli, vycouvali přes celý most zpátky a místo objeli,“ řekla Českému rozhlasu Pardubice.

Podle ní se jedná o „hodně hloupou a život ohrožující zábavu“. Policisté proto žádají hlavně cyklisty a motorkáře, aby byli při jízdě touto oblastí opatrní, a to především v nočních hodinách.

Více se zaměří na kontrolu mostu. „Zároveň žádáme případné svědky, kteří by mohli pomoci objasnit skutečnosti důležité pro další prověřování, aby se se svými poznatky obrátili na kteroukoliv služebnu policie nebo na linku 158,“ dodala Janovská.

Potravinová fólie, kterou policisté našli u mostu mezi Svítkovem a Rosicemi. | Zdroj: Policie Pardubického kraje

Drahomíra Bačkorová, pj Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme