V Praze hořela lakovna autoservisu, požár hasilo devět jednotek

V pražské Průmyslové ulici hořela lakovna autoservisu. Pražští hasiči to uvedli na svém twitterovém účtu. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Oheň likvidovalo 16 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů, informoval mluvčí hasičů Martin Kavka.

Praha (Aktualizováno: 9:19 21. 1. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V Průmyslové ulici v Praze hořela lakovna. | Foto: Martin Kavka | Zdroj: HZS hlavního města Prahy

V hořící hale o rozměrech dvacet krát osm metrů byly podle mluvčího hasičů Martina Kavky tlakové lahve. Kvůli tlakovým lahvím uvnitř budovy byl vyhlášený třetí stupeň poplachu.

„Následovalo rozebírání ohořelých částí a dohašování skrytých ohnisek požáru. Rozsah škod a příčina vzniku požáru bude předmětem dalšího šetření,“ dodal Kavka.

Hasiči také zřídili čerpací stanoviště a po 6. hodině ranní dostali požár pod kontrolu. K požáru hasiči vyjžděli jen pár hodin poté, co skončili náročný zásah v pětipatrové budově hotelu na Novém Městě, kde zemřeli dva lidé a dalších osm jich bylo zraněno.

ČTK, Jakub Horáček, rez Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme