V Praze hořela lakovna autoservisu, požár hasilo devět jednotek

V pražské Průmyslové ulici hořela lakovna autoservisu. Pražští hasiči to uvedli na svém twitterovém účtu. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Oheň likvidovalo 16 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů, informoval mluvčí hasičů Martin Kavka.

Praha (Aktualizováno: 9:19 21. 1. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V Průmyslové ulici v Praze hořela lakovna. | Foto: Martin Kavka | Zdroj: HZS hlavního města Prahy

V hořící hale o rozměrech dvacet krát osm metrů byly podle mluvčího hasičů Martina Kavky tlakové lahve. Kvůli tlakovým lahvím uvnitř budovy byl vyhlášený třetí stupeň poplachu.

„Následovalo rozebírání ohořelých částí a dohašování skrytých ohnisek požáru. Rozsah škod a příčina vzniku požáru bude předmětem dalšího šetření,“ dodal Kavka.

Hasiči také zřídili čerpací stanoviště a po 6. hodině ranní dostali požár pod kontrolu. K požáru hasiči vyjžděli jen pár hodin poté, co skončili náročný zásah v pětipatrové budově hotelu na Novém Městě, kde zemřeli dva lidé a dalších osm jich bylo zraněno.

ČTK, Jakub Horáček, rez Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme