Poznáte ho? Policie pátrá po útočníkovi z Ládví, který měl zbít muže do bezvědomí

Pražští policisté vyšetřují napadení u stanice metra Ládví. A prosí veřejnost o pomoc. Pátrají po dvou mužích, z nichž jeden měl zbít muže do bezvědomí. Případ se odehrál koncem června kolem půl jedenácté večer.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policisté hledají dva mladíky, z nichž jeden měl zbít muže u stanice metra Ládví. | Zdroj: Policie ČR

Napadený šel koncem června večer po ulici u stanice metra Ládví, když na něj podle policistů jeden ze dvou kolemjdoucích bezdůvodně zaútočil.

„Bez jakékoliv příčiny dostal od jednoho z útočníků pěstí do obličeje, až upadl na zem. Jestli pak ještě útok dál pokračoval, si poškozený nepamatuje, protože upadl do bezvědomí,“ popisuje mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Zraněnému svědci z nedaleké restaurace přivolali záchrannou službu, která ho převezla do nemocnice. „Bylo zjištěno, že má mnohačetné zlomeniny v oblasti obličeje, tržnou ránu na hlavě a vyražené zuby,“ doplňuje Daněk.

Dva podezřelé zachytilo v okolí metra několik kamer, police tak zná jejich podobu. „Muž, který měl poškozeného udeřit, byl oblečený do zeleného trička s krátkými rukávy, fialových kraťasů, na nohou měl bílé boty a na hlavě černobílou kšiltovku,“ přibližuje mluvčí pražských policistů.

„Muž, přítomný napadení byl oblečený do modrého trička s krátkými rukávy, světle modrých až bílých kraťasů, na nohou měl černé boty a na hlavě černou kšiltovku,“ doplňuje.

Pokud lidé některého z mužů poznají, mohou informace sdělit na tísňové lince 158. Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví a výtržnictví, za což hrozí pachateli až tři roky za mřížemi.

ako Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme