Poznáte ho? Policie pátrá po útočníkovi z Ládví, který měl zbít muže do bezvědomí

Pražští policisté vyšetřují napadení u stanice metra Ládví. A prosí veřejnost o pomoc. Pátrají po dvou mužích, z nichž jeden měl zbít muže do bezvědomí. Případ se odehrál koncem června kolem půl jedenácté večer.

Tento článek je více než rok starý.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policisté hledají dva mladíky, z nichž jeden měl zbít muže u stanice metra Ládví.

Policisté hledají dva mladíky, z nichž jeden měl zbít muže u stanice metra Ládví. | Zdroj: Policie ČR

Napadený šel koncem června večer po ulici u stanice metra Ládví, když na něj podle policistů jeden ze dvou kolemjdoucích bezdůvodně zaútočil.

„Bez jakékoliv příčiny dostal od jednoho z útočníků pěstí do obličeje, až upadl na zem. Jestli pak ještě útok dál pokračoval, si poškozený nepamatuje, protože upadl do bezvědomí,“ popisuje mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Zraněnému svědci z nedaleké restaurace přivolali záchrannou službu, která ho převezla do nemocnice. „Bylo zjištěno, že má mnohačetné zlomeniny v oblasti obličeje, tržnou ránu na hlavě a vyražené zuby,“ doplňuje Daněk.

Dva podezřelé zachytilo v okolí metra několik kamer, police tak zná jejich podobu. „Muž, který měl poškozeného udeřit, byl oblečený do zeleného trička s krátkými rukávy, fialových kraťasů, na nohou měl bílé boty a na hlavě černobílou kšiltovku,“ přibližuje mluvčí pražských policistů.

„Muž, přítomný napadení byl oblečený do modrého trička s krátkými rukávy, světle modrých až bílých kraťasů, na nohou měl černé boty a na hlavě černou kšiltovku,“ doplňuje.

Pokud lidé některého z mužů poznají, mohou informace sdělit na tísňové lince 158. Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví a výtržnictví, za což hrozí pachateli až tři roky za mřížemi.

ako Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme