Mezi pražským Andělem a Újezdem nepojedou tramvaje. Oprava trati potrvá přes týden

Mezi pražským Andělem a Újezdem nepojedou ani v jednom směru od 7. října od 04.30 do 18. října do 04.30 tramvaje. Důvodem je oprava tramvajové trati, uvedla mluvčí dopravního podniku (DPP) Aneta Řehková. Tramvaje pojedou po objízdných trasách. Zavedena bude náhradní autobusová doprava.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

tramvajová doprava v Praze | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iRozhlas

Linky číslo 9, 98, 99 budou v úseku mezi Andělem a Národním divadlem jezdit přes Zborovskou a Jiráskovo náměstí. Linka číslo 12 bude ve směru od Výstaviště v Praze 7 končit v nově vzniklé zastávce Malostranská na nábřeží Edvarda Beneše. Odtud pojede jako linka číslo 15 na Olšanské hřbitovy.

Strojvedoucí si v Domažlicích odskočil na svačinu. Mezinárodní trať zablokoval téměř na 30 minut

Číst článek

Stejně tak tramvaj číslo 15 ve směru od Olšanských hřbitovů skončí na Malostranské, odkud pojede jako dvanáctka. Všechny spoje linky 16 pojedou ze Sídliště Řepy na Lehovec a linka číslo 20 bude dočasně zrušena.

V denním provozu budou zavedeny linky číslo 29 z Divoké Šárky přes Dejvickou a Malostranskou na Újezd a dále přes Národní třídu na Václavské náměstí, odkud zamíří na Žižkov do zastávky Spojovací. Rovněž vznikne linka 30, která pojede ze Sídliště Barrandov přes Anděl na Sídliště Řepy.

Na trase Na Knížecí - Anděl - Újezd bude zavedena náhradní autobusová doprava X20 a v noci linka X98.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme