VIDEO: Pražský tunel Mrázovka uzavřel požár auta. Škody mohou jít do milionů korun

V pražském tunelu Mrázovka ve směru na Barrandovský most začal v pondělí kolem poledne hořet osobní automobil. Požár se hasičům podařilo brzy uhasit, tunel byl poté uzavřený, provoz už byl ale obnoven. Vyšetřovatel hasičů odhadl škody v řádech milionů korun. Požár auta způsobila podle hasičů technická závada.

Aktualizováno Praha (Aktualizováno: 16:20 15. 4. 2019) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Plameny v pražském tunelu Mrázovka směrem na Barrandovský most likvidovalo v pondělí kolem poledne několik jednotek hasičů. Museli zasahovat v dýchací technice, protože tubus byl během požáru silně zakouřen.

Hasičům se nakonec podařilo požár brzy uhasit, nikam dál se podle nich nerozšířil. Jeden člověk se pak podle hasičů schoval v tunelové propojce a podařilo se ho zachránit.

„Zachráněnou osobu jsme transportovali mimo tubus tunelu do péče zdravotnické záchranné službě,“ informovali hasiči s tím, že nikdo jiný v tunelu nebyl.

Záchranáři pak zahájili u 46letého muže, který se nadýchal zplodinami, kyslíkovou terapii. Následně ho převezli do Fakultní nemocnice v Motole.

Podle prvních odhadů můžou jít škody do milionů korun. „Požár kromě automobilu poškodil i zabezpečovací systémy tunelu, hasičský vyšetřovatel odhadl škody v řádech milionů korun,“ dodali hasiči.

Tunel byl nejprve pro dopravu v obou směrech uzavřen, poté mohli řidiči jezdit pouze jedním směrem, a to na Prahu 6. A před 15. hodinou byl pak provoz plně obnoven, informovali na twitteru pražští policisté.

ako, pak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme