Vlaky z Prahy do Kladna nejely kvůli srážce rychlíku s autem. Řidiče odvezli preventivně do nemocnice

Rychlík se v pondělí ráno v pražské Liboci srazil na přejezdu s osobním vozem. Člověka z auta záchranáři převezli k preventivní kontrole do nemocnice. Řekla to mluvčí pražské zdravotnické záchranné služby Jana Poštová. Nehoda zhruba na dvě hodiny zastavila provoz na trati do Kladna, vyplývá z webu Českých drah.

Praha (Aktualizováno: 12:40 4. 11. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Rychlík se v pondělí ráno v pražské Liboci srazil na přejezdu s osobním vozem | Zdroj: HZS hl. m. Prahy

Rychlík jedoucí z Rakovníka se srazil s autem na přejezdu bez závor v ulici U Stanice. Podle Poštové byl člověk v osobním voze po nehodě při vědomí.

„Sám vyšel z auta a bude převezen k preventivní kontrole do nemocnice,“ dodala. Pražští hasiči na twitteru uvedli, že pomohli cestujícím vystoupit z vlaku.

Od 08.45 byl podle internetových stránek Českých drah zastaven provoz mezi stanicemi Praha-Veleslavín a Praha-Ruzyně. Vlaky v daném úseku nahradily autobusy, lidé také mohli využít autobusy městské hromadné dopravy. Omezení skončilo před 11.00, vyplývá ze sdělení dopravce na twitteru.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme