Ve stanicích metra Florenc a Bořislavka spadli lidé pod vlak. Muže na lince C se podařilo zachránit

Pražské metro se v úterní odpolední špičce potýkalo s problémy kvůli pádu lidí do kolejiště. Nejprve hasiči informovali o pádu člověka pod vlak na lince C ve stanici Florenc. Následně uvedli, že člověk spadl do kolejiště také na lince A ve stanici Bořislavka. Vlaky na obou trasách pražského metra už opět jezdí.

Aktualizováno Praha (Aktualizováno: 15:52 24. 9. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ve stanici metra Florenc spadl muž pod vlak | Foto: Jan Kostík | Zdroj: HZS hl. m. Prahy

Metro kvůli pádu člověka pod vlak nejezdilo na lince C mezi Nádražím Holešovice a Pražským povstáním. Provoz se podařilo obnovit zhruba po tři čtvrtě hodině. A muže převezli záchranáři se zlomenou nohou do nemocnice.

„Do kolejiště spadl muž 38 let. Po zajištění dle traumaprotokolu byl transportován s frakturou dolní končetiny do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady,“ informovali záchranáři na twitteru.

Kvůli pádu ženy pod vlak pak nejezdí metro na lince A mezi Dejvickou a Nemocnicí Motol. Také tady už se zhruba po hodině podařilo provoz obnovit. Podle informací záchranářů se ale 57letou ženu zachránit nepodařilo.

„Do kolejiště spadla žena (57 let). Přestože zdravotníci bojovali o její život několik desítek minut, žena zraněním bohužel podlehla,“ uvedli na twitteru záchranáři.

ako, jgr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme