Policie zadržela cizince, který prodával v centru Prahy kokain. Dopadla ho v Týnské, přihlížející tleskali

Policie v neděli informovala o zadržení dvacetiletého prodejce drog, kterého dopadla v úterý 24. září v Týnské ulici v Praze. Všimli si ho policisté v civilu, když prodával pětadvacetiletému turistovi na ulici dva sáčky s drogou.

Video Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Cizinec prodal turistovi sáček s dávkou kokainu, za kterou mu zaplatil pět tisíc korun. Poté, co se policisté v civilu prokázali služebním průkazem, začal muž utíkat. 

„Policisté pachatele dostihli a za použití donucovacích prostředků zpacifikovali. Celý tento zákrok se odehrál před zahrádkou restaurace a několik lidí, kteří ho sledovali, následně policisty odměnili potleskem,“ uvedla tisková mluvčí Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy Violeta Siřišťová. 

Dvacetiletý dealer byl obviněn z nedovolené výroby a nakládání s omamnými a  psychotropními látkami, za což byl odsouzen k pěti letům s podmíněným odkladem a zároveň k vyhoštění z České republiky.

vtk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme