V pražské Ječné ulici prasklo potrubí, provoz tramvají v centru je kvůli tomu výrazně omezen

V úterý krátce před sedmou ranní vyhlásil Dopravní podnik hlavního města Prahy mimořádnost z důvodu prasklého potrubí. Havárie omezila provoz tramvají mezi stanicemi I.P. Pavlova a Karlovo náměstí. V obou směrech byly hned po havárii zastaveny linky 4, 6, 10, 16 a 22. Dopravní podnik o tom informoval na svých oficiálních webových stránkách.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„Z důvodu havárie vodovodního řádu v Ječné ulici je odkloněna tramvajová linka číslo 4, 6 a 10. Náhradní autobusová doprava není zavedena, ale tramvajová ano. Z linky číslo 4 je zavedena náhradní tramvajová doprava v úseku Kubánské náměstí, Čechovo náměstí, Náměstí Míru, I.P. Pavlova, v Bělehradské ulici a na Zvonařku,“ řekla redakci iROZHLAS mluvčí Dopravního podniku hlavního města Prahy Aneta Řehková. 

Dopravní podnik zatím neví, kdy bude provoz mezi I.P. Pavlova a Karlovým náměstím obnoven. Mimořádnost platí do odvolání.

Na místě je autojeřáb, který odstraňuje poškozené panely. Hasičská záchranná služba k havárii povolána nebyla.

Zásobování obyvatel vodou není omezeno, oprava potrubí potrvá zřejmě do večerních hodin, pro ČTK to uvedl mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací Tomáš Mrázek.

ada Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme