Chorvatsko 0:1 Brazílie

Dopravu v Brusnickém tunelu zastavil požár nákladního auta. Provoz byl v obou směrech obnoven

V pražském Brusnickém tunelu došlo v pondělí k požáru nákladního vozidla. Na místě zasahovali záchranáři, doprava v tunelu byla přibližně na hodinu zcela zastavena. Po 10.00 byl provoz v obou směrech obnoven, a to i na později omezeném výjezdu ve směru k ulici Patočkova, potvrdili policisté.

Praha (Aktualizováno: 12:42 25. 5. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Požár nákladního auta v Brusnickém tunelu | Zdroj: Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy

„Od 8.48 zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru kabiny nákladního vozidla 100 metrů před výjezdem z Brusnického tunelu. Hasiči na lokalizaci požáru použili několik proudů vody a zasahovali v dýchací technice,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Požár se podařilo brzy dostat pod kontrolu, následně byla dohašena i kabina nákladního automobilu. Řidič vozidla se podle hasičů nadýchal kouře a byl převezen do nemocnice. Příčinou nehody byla technická závada.

Provoz v obou směrech tunelu byl během zásahu zcela přerušen. K jeho obnovení došlo podle policie po 10. hodině. Omezení trvalo ještě na výjezdu z tunelu ve směru na ulici Patočkova, který byl zcela uzavřen. I zde policie provoz plně obnovila

tzr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme