V pražských Stodůlkách se srazilo auto s autobusem. Jeden člověk zemřel, tři lidé jsou zranění

V pražských Stodůlkách v ulici Bucharova se ve středu ráno srazil autobus a osobní automobil. Nehoda si vyžádala jednoho mrtvého a nejméně tři zraněné, informovali na twitteru záchranáři, hasiči i policisté. Všechny oběti jsou z havarovaného osobního auta.

Praha (Aktualizováno: 9:11 12. 2. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V pražských Stodůlkách se srazilo auto s autobusem. Policisté řídí v místě nehody dopravu kyvadlově | Zdroj: Policie ČR

„Vážná zranění utrpěli muž a žena. Oba jsme transportovali v umělém spánku za umělé plicní ventilace, ženu do Ústřední vojenská nemocnice, muže do Fakultní nemocnice Motol. Další ženu s úrazem hlavy a zad jsme transportovali do Fakultní nemocnice Motol. Na místě je jeden mrtvý,“ řekla Radiožurnálu mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Podle policejního mluvčího Jana Rybanského byla nehoda oznámena kolem 7.15. Policisté v místě nehody řídí provoz kyvadlově.

„K zásahu jsme vyslali inspektora, 2x lékařskou a 3x záchranářskou posádku a letecké záchranáře. První pomoc poskytli také laici a příslušníci policie,“ doplnili pražští záchranáři.

Podle mluvčího pražské policie Jana Rybanského nešlo o linkový autobus. „Probíhá prošetřování této události. Na místě jsou policisté z oddělení vyšetřování dopravních nehod,“ řekl ve středu ráno serveru iROZHLAS.cz s tím, že řidič byl v autobuse sám.

V celém okolí nabíraly zpoždění autobusy pražského dopravního podniku kvůli husté dopravě a uzavření ulice Bucharova. 

„Individuální doprava si našla objízdnou trasu Plzeňskou ulicí. Zpoždění vzniká již také na linkách 180, 304 a 380,“ informovala Pražská integrovaná doprava na twitteru.

pj, ako, nev Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme