Problém s napájením komplikuje tramvajovou dopravu v centru Prahy. Některé linky jezdí nepravidelně

Problémy s napájením trolejí v pondělí dopoledne komplikují tramvajovou dopravu v centru Prahy. Po výpadku mezi Jiráskovým náměstím a Albertovem jezdí některé linky nepravidelně. Vyplývá to z informací na twitteru Pražské integrované dopravy (PID) a webu dopravního podniku. Organizátor dopravy PID stabilizaci provozu očekává před polednem.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Problémy s napájením trolejí v pondělí dopoledne komplikují tramvajovou dopravu v centru Prahy (ilustrační foto) | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: Český rozhlas

Tramvaje se kvůli výpadku napájení zastavily zhruba na deset minut před 8.30 v oblasti Jiráskova a Palackého náměstí, Výtoně a Albertova.

Metro C mezi Nádražím Holešovice a Florencí hodinu stálo. Do kolejiště spadl člověk

Číst článek

Vzápětí provoz asi na čtvrt hodiny omezila dopravní nehoda mezi Palackého a Karlovým náměstím. Kolem 10.00 informoval PID, že problémy v tramvajové síti přetrvávají.

„Zpoždění jsou nadále zejména v oblasti Palackého náměstí. Napájení v centru stále není zcela v pořádku, tramvaje se musí rozjíždět opatrněji a musí zde ztlumit topení. Na nápravě se již pracuje,“ píše PID na twitteru.

Nepravidelně podle organizátora dopravy jezdí zejména linky 2, 3, 4, 5, 10, 14 a 16. Linka 13 byla prodloužena do zastávky Ústřední dílny DP.

Zejména linky 2, 3, 4, 5, 10, 14 a 16 jezdí nepravidelně, dispečeři DP pracují na tom, aby tramvaje vrátili do jízdních řádů. Linka 13 je prodloužena do Ústředních dílen DP. Stabilizaci provozu očekáváme během dopoledne.

09:59 – 21. 01. 2019

1 4

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme