Problém s napájením komplikuje tramvajovou dopravu v centru Prahy. Některé linky jezdí nepravidelně

Problémy s napájením trolejí v pondělí dopoledne komplikují tramvajovou dopravu v centru Prahy. Po výpadku mezi Jiráskovým náměstím a Albertovem jezdí některé linky nepravidelně. Vyplývá to z informací na twitteru Pražské integrované dopravy (PID) a webu dopravního podniku. Organizátor dopravy PID stabilizaci provozu očekává před polednem.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kolona tramvají u stanice Lazarská

Problémy s napájením trolejí v pondělí dopoledne komplikují tramvajovou dopravu v centru Prahy (ilustrační foto) | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: Český rozhlas

Tramvaje se kvůli výpadku napájení zastavily zhruba na deset minut před 8.30 v oblasti Jiráskova a Palackého náměstí, Výtoně a Albertova.

Metro C mezi Nádražím Holešovice a Florencí hodinu stálo. Do kolejiště spadl člověk

Číst článek

Vzápětí provoz asi na čtvrt hodiny omezila dopravní nehoda mezi Palackého a Karlovým náměstím. Kolem 10.00 informoval PID, že problémy v tramvajové síti přetrvávají.

„Zpoždění jsou nadále zejména v oblasti Palackého náměstí. Napájení v centru stále není zcela v pořádku, tramvaje se musí rozjíždět opatrněji a musí zde ztlumit topení. Na nápravě se již pracuje,“ píše PID na twitteru.

Nepravidelně podle organizátora dopravy jezdí zejména linky 2, 3, 4, 5, 10, 14 a 16. Linka 13 byla prodloužena do zastávky Ústřední dílny DP.

Zejména linky 2, 3, 4, 5, 10, 14 a 16 jezdí nepravidelně, dispečeři DP pracují na tom, aby tramvaje vrátili do jízdních řádů. Linka 13 je prodloužena do Ústředních dílen DP. Stabilizaci provozu očekáváme během dopoledne.

09:59 – 21. 01. 2019

1 4

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme