Pražská doprava je kvůli odborové demonstraci ochromena

Na pražské Letné se před polednem sešly tisíce demonstrantů. Demonstrace značně komplikuje dopravu po celé trase pochodu z Letné přes nábřeží Edvarda Beneše, Klárov, Mánesův most až na náměstí Jana Palacha. Komplikace jen tak neskončí, po skončení demonstrace se očekávají tisíce lidí v ulicích směrem k autobusům, které parkují na Letné.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hromadná demonstrace odborářů v Praze

Hromadná demonstrace odborářů v Praze | Foto: Tomáš Adamec

Čelo průvodu již dorazilo na náměstí Jana Palacha, celý průvod demonstrujících odborářů je ale několik kilometrů dlouhý. Zcela uzavřena je doprava na nábřeží Edvarda Beneše, na Klárově, Mánesově mostě a na náměstí Jana Palacha.

Doprava stojí i v ulici Milady Horákové, na stupni číslo pět je Chotkova ulice směrem do centra, Korunovační ulice a Veletržní směrem na Letenské náměstí. Kolona aut stojí také v Letenském tunelu.

K neutěšené dopravní situaci na Letné přispívají i odstavené autobusy odborářů.

Policie doporučuje řidičům, aby se centru Prahy pokud možno vyhnuli.

Jan Herget, Jan Piroch Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme