Pražské metro už jezdí na Hlavní nádraží

Pražské metro na trase C jezdí ode dneška i do stanice Hlavní nádraží. Od 19. října přibude i stanice Florenc. Tam začalo veřejnosti sloužit i opět otevřené autobusové nádraží.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

přeplněné metro - dav

Jak Radiožurnálu řekla mluvčí Dopravního podniku Michaela Kuchařová, od dnešního rána je prodloužena trasa C až na Hlavní nádraží s cestujícími, to znamená, že soupravy jezdí s kratšími intervaly.

Přehrát

00:00 / 00:00

M. Kuchařová: Metro jezdí na Hlavní nádraží

Další otevřenou stanicí bude 19. listopadu stanice Holešovické nádraží. Trasa C pražského metra se tak zprůjezdní z konečné na konečnou s výjimkou stanice Vltavská, kde se budou delší dobu měnit eskalátory.

Také autobusové nádraží v Praze na Florenci je v provozu. Od dnešního dne tak linkové autobusy končí cestu na svém obvyklém místě a ne na zastávkách v jiných částech hlavního města. Právě autobusové nádraží podobně jako další místa v Karlíně byly v Praze nejvíce postiženy ničivou povodní.

Milan Kopp, Jan Mišurec Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme