Předpověď počasí na čtvrtek 28. června

Čekejte zpočátku polojasno, postupně až zataženo s přeháňkami a bouřkami. Nejvyšší teploty 26-30, na západě 21-25 stupňů Celsia.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zvlněná studená fronta postupuje přes naše území k východu.

Zpočátku bude polojasno, v západní polovině Čech oblačno až zataženo s přeháňkami a bouřkami, ojediněle i s kroupami. Během dne se bude oblačnost a srážky rozšiřovat i na ostatní území. Nejvyšší teploty 26 až 30, v západní polovině Čech 21 až 25 stupňů, na horách v 1000 m kolem 24 stupňů, na západě kolem 18 stupňů Celsia. Mírný západní až severozápadní vítr 5-20 km/h v bouřkách přechodně zesílí, ve východní polovině území zpočátku slabý proměnlivý vítr do 10 km/h.

Tlak bude mírně stoupat. Dnes bylo nad Českou republikou naměřeno 307 Dobsonových jednotek ozónu, což je 12 procent pod dlouhodobým normálem a tedy podprůměrný stav.

Markéta Kaclová, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme