Předpověď počasí na neděli 11. září

Také v neděli počítejte s podmračenou oblohou, přeháňkami a místy s bouřkami. V noci a během dne hrozí i přívalové srážky. Nejvyšší denní teploty 22 až 26 stupňů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno

Nad naším územím udržuje mělká tlaková níže.

Přes den čekejte oblačno až skoro zataženo, zpočátku ojediněle, postupně na většině území občasný déšť nebo přeháňky, místy i bouřky. Nejvyšší denní teploty 22 až 26, na západě Čech kolem 20 °C. Teplota v 1000 metrech na horách kolem 20, na Šumavě a v Krušných horách kolem 16 °C. Vítr v Čechách slabý proměnlivý do 10 km/h, na Moravě a ve Slezsku mírný jihovýchodní až jižní 10 až 25 km/h, v bouřkách přechodně zesílí.

Tlak slabě poklesne.

UPOZORNĚNÍ: V bouřkách se ojediněle mohou vyskytnout přívalové srážky.

Biopředpověď: 2 - střední zátěž.

Očekávaný přechod studené fronty může znamenat zvýšení zátěže pro osoby s nemocemi dýchacího ústrojí a kardiaků, zejména s anginou pectoris. Předpokládaný výskyt bouřek může zvýšit zátěž zejména u astmatiků, kardiaků a psychicky labilních osob.

Jmenované rizikové skupiny by se měly vyvarovat zvýšené fyzické a psychické zátěže a věnovat pozornost aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Erupční aktivita Slunce je silná.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme