Předpověď počasí na neděli 13. července

noc 15 až 11 °C | den 18 až 29 °C

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

déšť | Foto: Jan Rosenauer

V Čechách bude zataženo s deštěm, který bude k večeru slábnout. Na Moravě a Slezsku nejprve polojasno, později přeháňky nebo bouřky. I teploty se budou lišit. V Čechách bude 18 až 23 a na Moravě a Slezsku 24 až 29 stupňů Celsia. Pozor! Na východě republiky stále ještě hrozí místy přívalové srážky, krupobití a silná nárazový vítr!

V jihozápadním proudění bude přes naše území postupovat frontální vlna.

Přes den čekejte v Čechách převážně zataženo s deštěm, který bude večer od jihozápadu slábnout. Na Moravě a ve Slezsku polojasno, postupně oblačno a na většině území přeháňky nebo bouřky. Nejvyšší teploty v Čechách 18 až 23, na západě jen kolem 16, na Moravě a ve Slezsku 24 až 29, v 1000 m na horách kolem 14, v Beskydech kolem 22 stupně Celsia. Mírný proměnlivý vítr do 15 km/h, večer postupně západní vítr 10-25 km/h v bouřkách přechodně zesílí.

UPOZORNĚNÍ: V Čechách se místy vyskytne vydatný déšť, na Moravě a ve Slezsku se mohou v bouřkách místy vyskytnout přívalové srážky, krupobití a silný nárazový vítr.

Tlak se měnit nebude.

BIO: v Čechách 1 - mírná zátěž, na Moravě a Slezsku 3 - vysoká zátěž.

Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme